قبل
بعدی

دوره تعویض هارد

emmc و ufs

چراااااااااا ؟

این دوره از مدتی پیش بصورت مجزا دیگه اموزش داده نمیشه و بصورت مجزا حذف شده است. اما چرا؟؟ اگر پروسه تعویض هارد رو فقط به تعویض هارد و پروگرم اون ختم کنیم خب برگزاری این دوره هیچ کاری نداره ولی زمانی مشکلات درست میشه که شما تعویض هارد و پروگرم رو بلدی اما هارد زدی و جواب نگرفتی !! ازینجا به بعد میره توی عیب یابی . خب واسه عیب یابی باید الکترونیک و نقشه خوانی و مهندسی معکوس رو تا حد بسیار بالایی بدونیم. در نتیجه بچه ها به این مرحله که میرسن قفل میکنن و توقع ساپورت و رفع ایراد دارن و واقعا نمیشه راهنمایی کاملی کرد چون یه مطلب نیست که بشه در قالب ویس یا متن اموزش داد.
به این ترتیب کاراموزی که توقع داشته بعد دوره همه گوشی هارو تعویض هارد انجام بده و به درامد برسه ، کلا به تعداد خاصی از گوشی محدود میشه . بنده قبلا این رو به بچه هایی میخواستن هارد شرکت کنن میگفتم . بعضی ها متقاعد میشدن و بعضی هم باز دوره هارد تک رو ثبت نام میکردن . اما در حال حاضر این دوره بصورت تک کلا حذف شده و کسانی که بخوان هارد کار کنن باید دوره سخت افزار همکار رو اموزش ببینن بعد اون دوره , میتونن با هزینه 2 تومن نرم افزار هارد رو هم به دوره شون اضاف کنن تا واقعی کار رو یاد بگیرن .
و در اخر این مطلب رو هم بگم اگه قرار شد سخت افزار همکار رو شرکت کنید فعلا اصلا باکس و هزینه برای هارد نکنید. چون ممکنه بعد دوره طرز فکرتون کلا عوض بشه و هزینه هایی که میخواید برای هارد بکنید رو جای دیگه بکنید که سودهی خیلی بیشتر باشه.
قبل
بعدی
error: Content is protected !!